Zavolejte nám
+420 417 563 110
Napište nám
info@mateotech.cz
Navštivte nás
Teplice, Přítkovská 1689/14
Otevírací doba
7:00 – 15:00 (pracovní dny)

Služby

„Budeme rádi, pokud Nás oslovíte s Vašimi požadavky. Navrhneme kompletní zabezpečovací systém, aby vyhovoval přesně Vašim potřebám..“

S čím se na nás můžete obrátit.

Firma Mateotech s.r.o. se již 20 let zabývá bezpečnostními systémy. Od požárních signalizací po docházkové systémy a mnoho dalšího. Podrobnější informace najdete pod záložkou „Produkty“

S nabídkou produktů pak samozřejmě souvisí další služby, které poskytujeme.

1

Cenová kalkulace

Zdarma Vám vypracujeme cenovou nabídku dle Vašich propozic. Vždy máme na výběr z několika variant a zvolíme tu nejvhodnější dle Vašich možností.

2

Vypracování projektu a poradenství

Projdeme s Vámi objekt ve kterém má proběhnout instalace vybraného bezpečnostního systému a prokonzultujeme s Vámi všechny požadavky, které budete mít. Následně vypracujeme projekt přesně Vám na míru.

3

Montáž

Montáž je prováděna na nejvyšší technické úrovni našimi zkušenými pracovníky, kteří se řídí vypracovaným projektem. Řídí se logickými kroky, které instalaci maximálně zefektivňují. I při instalaci jsme v komunikaci se zákazníkem a snažíme se práce přizpůsobit jeho potřebám.

4

Záruční servis

Po ukončení instalace pro nás starost o zákazníka nekončí. Jsme Vám i nadále k dispozici při řešení problémů s nainstalovaným systémem. Následně pak probíhá placená revizní kontrola, která zaručuje, že je systém schopný i nadále plnit svou funkci a vy jste se na něj mohli spolehnout.

5

Pozáruční servis

I po vypršení záruky jsme Vám nadále k dispozici a po dobu životnosti daného produktu Vám nadále budeme pomáhat s udržením jeho funkčnosti.