Zavolejte nám
+420 417 563 110
Napište nám
info@mateotech.cz
Navštivte nás
Teplice, Přítkovská 1689/14
Otevírací doba
7:00 – 15:00 (pracovní dny)

Partneři

Naši partneři

Své partnery si volíme tak, abychom plnili ty nejvyšší nároky v oblasti profesionality a důvěryhodnosti.

Dlouhodobě spolupracujeme s významnými společnostmi působícími na českém i světovém trhu v oblasti technologií a zabezpečení. Díky tomu, můžeme nabídnout našim klientům nadstandardní služby.

V týmu Mateotech, najdete specialisty i odborné konzultanty, kteří Vám rádi poradí a pomůžou vybrat nejlepší řešení. Abychom pro Vás mohli trvale zajišťovat tuto odbornost, je naší prioritou kvalitní vzdělání a zaškolení všech členů našeho týmu.

ADI Global Distribution

Již více než 20 let je firma ADI předním distributorem komponentů zabezpečovacích zařízení a dodavatelem komplexních řešení s více než 32 pobočkami v 11 zemích v Evropě, na Středním východě a v Africe.

Axis Communications s.r.o.

Společnost Axis je předním výrobcem v oblasti síťového videa a hlavním aktérem v oblasti přechodu z analogového na digitální videodohled, která dláždí cestu pro bezstarostnější, chytřejší a bezpečnější svět. Axis nabízí síťová videa pro profesionální instalace, jejichž součástí jsou výrobky a řešení vycházející z inovačních a otevřených technických platforem.

Axis Communications

ASTOR-KOMPLEX s.r.o.

ASTOR – KOMPLEX s. r. o. je firma zabývající se všemi formami ochrany majetku, včetně systémů pultů centralizované ochrany a díky mnohaleté zkušenosti svých pracovníků dokáže poskytovat komplexní služby na nejvyšší dostupné úrovni.

Astor Komplex

2N TELEKOMUNIKACE a.s.

2N je přední evropská firma zabývající se vývojem a výrobou produktů z oblastí ICT a fyzické bezpečnosti. Je také jedničkou na trhu IP interkomů a držitelem mnoha certifikací i ocenění.

Roman Saksun – RSA

Firma RSA je jedním z našich důležitých dodavatelů elektronické zabezpečovací techniky a autoalarmů. Je také oficiálním zástupcem firmy Jablotron pro oblast Teplic, Mostu i okolí, kde naše firma působí.